Nasza firma od ponad 17 lat stara się zapewnić najlepszy sprzęt i usługi fanom motorowodniactwa. Podążając za wymaganiami naszych klientów oraz własnych ambicji stale się rozwijamy. Budujemy markę naszej firmy i chcemy zdobywać szacunek klientów w oparciu o naszą wiedzę i doświadczenie.

Marki, które oferujemy to między innymi Yamaha, Galeon, Kawasaki i Nordic Oceancraft, a także Garmin, Alpine, Helix oraz Clarion. Zaczynaliśmy w 1995r. w niewielkim sklepie w centrum Iławy. Od 2006 roku posiadamy siedzibę nad jeziorem Jeziorak z czysta i spokojną przystanią, gdzie możecie Państwo trzymać swoją łódź przez cały rok.

Zajmujemy się sprzedażą, naprawą oraz kompleksową obsługą łodzi motorowych, silników zaburtowych i skuterów wodnych. Ponadto wyposażamy jednostki pływające w urządzenia multimedialne, nawigacyjne, radiowe, systemy nagłośnienia Hi-fi, TV itp. Oferujemy profesjonalny montaż pokładów z teaku syntetycznego, systemów ogrzewania oraz innych modyfikacji wg. potrzeb klienta.

Naszym klientom oferujemy kompleksowe podejście w zakresie doboru i kompletowania łodzi motorowych, doradztwo w zakupie, pomoc w zalatwianiu formalności kredytowych, ubezpieczeniowych, leasingów.

Posiadamy bardzo bogata ofertę akcesoriów i części zamiennych. Jeśli czegoś nie mamy aktualnie w naszym magazynie to okres oczekiwania nie przekracza 2 dni roboczych.

Nasza załoga regularnie uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez producentów i importerów podnosząc stale swoje kwalifikacje.

 

Zapraszamy do Iławy,to piękne miasto i świetne warunki do uprawiania sportów wodnych.